Środa, 16 października 2024     Kontrast:

Ogłoszenie o zapytaniu ofertowym nr 2/2024 prowadzonym przez Parafię Rzymskokatolicką pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Kaniem.

Gmina Rejowiec Fabryczny informuje o ogłoszeniu przez Parafię Rzymskokatolicką pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Kaniem zapytania ofertowego nr 2/2024 z dnia 07.10.2024 r. na zadanie pod nazwą
"Poprawa odwodnienia Kościoła pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Kaniem"
realizowane w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków pod linkiem: https://www.parafiakanie.pl/aktualnosci/aktualnosci/102779/zapytanie-ofertowe

Ofertę należy złożyć w formie pisemnej dostarczonej osobiście, bądź pocztą na adres: Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Kaniem, Kanie 119A, 22-170 Rejowiec Fabryczny, lub na adres mailowy: kanie@diecezja.lublin.pl do dnia 08.11.2024 r., do godziny 19:00.

Załączniki: