Sobota, 4 maja 2024     Kontrast:

Wójt Gminy Rejowiec Fabryczny Zarządzeniem Nr 69/2023 z dnia 23 listopada 2023 roku ogłasza konsultacje społeczne do Projektu „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Rejowiec Fabryczny na lata 2024 – 2030”.

Konsultacje prowadzone będą w terminie od 30 listopada 2023r. do 8 grudnia 2023r.

Projekt od dnia 30 listopada 2023r. dostępny będzie w budynku Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Rejowiec Fabryczny Krasne 31, 22 – 170 Rejowiec Fabryczny, za pośrednictwem strony internetowej opsrejowiec.pl oraz strony internetowej Urzędu Gminy Rejowiec Fabryczny https://gminarejowiecfabr.pl i mediów społecznościowych.

Opinie, uwagi i propozycje zmian można wnosić:

• pisemnie składając wypełniony formularz w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Rejowiec Fabryczny – decyduje data złożenia,
  • przesyłając na adres Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Rejowiec Fabryczny Krasne 31,
    22 – 170 Rejowiec Fabryczny – decyduje data wpływu do OPS Gminy Rejowiec Fabryczny.
  • elektronicznie poprzez wypełnienie i wysłanie skanu podpisanego formularza
    na adres: o p s @ g m i n a r e j o w i e c f a b r .p l.

Konsultacje będą uważane za ważne bez względu na liczbę osób w nich uczestniczących.

Opinie wniesione po terminie 8 grudnia 2023r., niepodpisane czytelnie imieniem i nazwiskiem wnoszącego oraz przesłane w formie innej niż wskazana powyżej nie będą rozpatrywane.

Załączniki:

Zarządzenie

Formularz zgłoszenia opinii, uwag i propozycji zmian

Projekt Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Rejowiec Fabryczny