W dniu 14 listopada w Lublinie został rozstrzygnięty konkurs Promotorzy Przedsiębiorczości organizowanym przez Konfederację Pracodawców Lubelszczyzny "Lewiatan". Gmina Rejowiec Fabryczny za swoją działalność pro inwestorską otrzymała wyróżnienie w kategorii Gmina Mała.
Była to druga edycja konkursu, nad którym honorowy patronat sprawuje Marszałek Województwa Sławomir Sosnowski, oraz Wojewoda Lubelski Wojciech Wilk. Ideą konkursu jest nagradzanie działań samorządów, które przyczyniają się do pozyskiwania inwestorów, oraz podejmują inicjatywy w kierunku wzmocnienia współpracy w dziedzinie gospodarki z innymi podmiotami. Nagrody zostały wręczone przez Prezesa Zarządu PL Lewiatan Pana Dariusza Jodłowskiego.
Po wręczeniu nagród odbył się panel dyskusyjny na temat sposobów i możliwości podniesienia atrakcyjności inwestycyjnej.

Zdjęcie laureatów

Wyróżnienie dla gminy