Ze względu na bardzo duże zainteresowanie ze strony mieszkańców (szczególnie kobiet) Gminy Rejowiec Fabryczny w Gminnym Ośrodku Kultury w dniu 10 marca ponownie zorganizowano spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Tym razem w spotkaniu uczestniczyły kobiety z miejscowości Zalesie Kraszeńskie, Józefin, Krasne, Krzywowola i Pawłów. Bardzo duży udział w organizacji i współfinansowaniu imprezy mieli radni i sołtysi z wymienionych miejscowości Gminy.
Bardzo licznie zgromadzona widownia mgła obejrzeć i wysłuchać programu artystycznego przygotowanego przez mieszkańców naszej Gminy. Aby uprzyjemnić oglądanie, organizatorzy dla wszystkich przygotowali poczęstunek w postaci kawy lub herbaty, pysznych wypieków cukierniczych, wykonanych przez członkinie nowopowstałego Koła Gospodyń w Pawłowie oraz symbolicznej lampki wina.
Dla części wykonawców był to już drugi występ w ciągu tygodnia, ponieważ zarówno Zespół Śpiewaczy "Radość" z Liszna, kabaret "Ma-Ło" jak również Tomasz Bławucki występowali w bliźniaczej imprezie zorganizowanej tydzień wcześniej w miejscowości Liszno. Oprócz wymienionych na pawłowskiej scenie swoje programy zaprezentowały dzieci ze Szkoły Podstawowej w Krasnem (opiekun Pani Joanna Herman), oraz z Zespołu Szkół w Pawłowie (opiekun Pani Dorota Krupa).
Jednak najwięcej braw zebrały najmłodsi wykonawcy - czyli dzieci, które wykonały układ taneczny do ubiegłorocznego wielkiego przeboju Shakiry "Waka,waka" uczęszczające do Gminnego Ośrodka Kultury (opiekun Pani Anna Pągowska). Spotkanie zakończyły tradycyjne życzenia dla naszych Pań, złożone przez Wójta oraz Przewodniczącego Rady Gminy Rejowiec Fabryczny. Każda z Pań, uczestnicząca w spotkaniu otrzymała również symboliczny kwiatek, które wręczyła brzydsza część (mężczyźni) Rady Gminy.

Dzień Kobiet w GOK Pawłów 2012 - galeria zdjęć