Środa, 15 maja 2024     Kontrast:

Inwestycja realizowana była ze środków unijnych w ramach działania "Odnowa i rozwój wsi" objętego PROW na lata 2007-2013, którego celem jest poprawa jakości życia na obszarach wiejskich i różnicowanie gospodarki wiejskiej.

W ramach operacji wykonano dwa boiska o nawierzchni poliuretanowej z wyposażeniem: boisko do koszykówki o wymiarach 16,5 m/28 m oraz boisko do siatkówki o wymiarach 12 m/22 m. Boiska wyposażono w nowe, gotowe postumenty dla koszy oraz tablice i kosze do siatkówki. W celu wykorzystania boiska do gry w mini piłkę ręczną stosuje się ruchome bramki ustawiane na czas gry. Nawierzchnie między boiskami, a szkołą wykonano z kostki brukowej. Między placem szkolnym, a boiskiem zamontowano ławki. Wykonano nowe ogrodzenie, a od strony ulicy posadzono zieleń izolującą.

Całkowity koszt inwestycji wyniósł 346 134,20 zł w tym 198 557,00 zł z dofinansowania z PROW na lata 2007 -2013. Operacja realizowana była od 12.2010 r. do 09.2011 r. Wykonawcą zadania była firma PANPRO SPORT Sp. Jawna z siedzibą w Warszawie.

Boiska sportowe - 1

Boiska sportowe - 2