Czwartek, 16 maja 2024     Kontrast:

Przebudowa dróg gminnych Nr 115756L (ul. Kulikowa) w miejscowości Pawłów oraz Nr 115773L w miejscowości Toruń.

Dnia 04.12.2017 r. zakończono realizację zadania pn. „Przebudowa dróg gminnych Nr 115756L (ul. Kulikowa) w miejscowości Pawłów oraz Nr 115773L w miejscowości Toruń gmina Rejowiec Fabryczny”. Przedmiotem zamówienia była przebudowa dwóch dróg na terenie naszej Gminy – drogi Nr 115776L w miejscowości Toruń o długości 400 m oraz drogi Nr 115756L w miejscowości Pawłów (ul. Kulikowa) o długości 380 m.

Zakres wykonanych prac na drodze w miejscowości Toruń objął następujące elementy: roboty pomiarowe, podbudowa zasadnicza z kruszyw łamanych, nawierzchnia z mieszanek mineralno – asfaltowych. Zakres wykonanych prac modernizacyjnych na przebudowanym odcinku drogi Nr 115756 L (ul. Kulikowa) objął następujące roboty: roboty pomiarowe, podbudowę zasadniczą z kruszyw łamanych, nawierzchnie z mieszanek mineralno – asfaltowych, zjazdy publiczne w ilości 5 szt. oraz zjazdy indywidualne – 8 szt.

Wykonawcą zadania była firma Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe Wodawa Sp. z o.o. z siedzibą w Strupinie Dużym.

Całkowity koszt inwestycji dla przebudowanej drogi w miejscowości Toruń wyniósł 88 953,60 zł., natomiast dla ul. Kulikowej – 116 380,63 zł. Gmina Rejowiec Fabryczny pokryła całkowity koszt inwestycji z funduszy własnych.