Niedziela, 19 maja 2024     Kontrast:

ikona email ikona telefon logo bip

 

Regioset

 

Transmisja sesji Rady Gminy

solary rejowiec 

PORTAL SOLARY-REJOWIECFABRYCZNY

czyste powietrze

 

 BUSINESS GMINA

 

 Monitor polski

Dziennik Ustaw

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu

Gminny Portal Mapowy

harmonogram odbioru odpadów 

logo mikroporady  

 

budzet obywatelski

 

 

neuvoo 1

Wyszukiwarka ofert pracy

 

folderrejowiec20171

 Folder Gmina Rejowiec Fabryczny 2018

 

GlosPawlowa

pomoc prawna logo

Bezpłatna pomoc prawna

 

W niedzielę 6 czerwca 2010 r. przy szkole Podstawowej w Krasnem odbył się festyn rodzinny organizowany przez Klub Abstynenta "Krokus" z Rejowca Fabrycznego finansowany w ramach dotacji na wspieranie zadań publicznych na terenie Gminy Rejowiec Fabryczny w 2010 r. ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Rejowcu Fabrycznym. Podczas imprezy organizowane były dla dzieci gry , zabawy i konkursy. Uwieńczeniem festynu było wspólne dla uczestników ognisko. W trakcie trwania festynu dyżur pełnił członek Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych udzielający informacji o działalności komisji oraz odpowiadający na pytania zainteresowanych. Rozdawane były również ulotki i broszury związane z tematem uzależnień oraz ich profilaktyką.

Festyn Rodzinny w Krasnem - galeria zdjęć

Festyn Rodzinny w Krasnem - galeria zdjęć
Festyn Rodzinny w Krasnem - galeria zdjęć
Festyn Rodzinny w Krasnem - galeria zdjęć
Festyn Rodzinny w Krasnem - galeria zdjęć
Festyn Rodzinny w Krasnem - galeria zdjęć
Festyn Rodzinny w Krasnem - galeria zdjęć
Festyn Rodzinny w Krasnem - galeria zdjęć
Festyn Rodzinny w Krasnem - galeria zdjęć
Festyn Rodzinny w Krasnem - galeria zdjęć
Festyn Rodzinny w Krasnem - galeria zdjęć
Festyn Rodzinny w Krasnem - galeria zdjęć