Niedziela, 19 maja 2024     Kontrast:

ikona email ikona telefon logo bip

 

Regioset

 

Transmisja sesji Rady Gminy

solary rejowiec 

PORTAL SOLARY-REJOWIECFABRYCZNY

czyste powietrze

 

 BUSINESS GMINA

 

 Monitor polski

Dziennik Ustaw

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu

Gminny Portal Mapowy

harmonogram odbioru odpadów 

logo mikroporady  

 

budzet obywatelski

 

 

neuvoo 1

Wyszukiwarka ofert pracy

 

folderrejowiec20171

 Folder Gmina Rejowiec Fabryczny 2018

 

GlosPawlowa

pomoc prawna logo

Bezpłatna pomoc prawna

 

Bezpieczne wakacje Kanie jest to impreza plenerowa o charakterze rekreacyjnym, która na celu ma upowszechnianie wiedzy o różnego rodzaju zagrożeniach i niebezpieczeństwach jakie czyhają na dzieci w życiu codziennym a w szczególności w okresie wakacji i wzmożonych prac polowych . Poprzez różne gry, zabawy, quizy i pogawędki pragniemy młodzież szkolną przygotować do trafnej identyfikacji zagrożeń oraz rozwijać u nich właściwe postawy z zakresu prewencji przed tymi zagrożeniami.
W festynie co roku biorą udział służby mundurowe (Policja, Państwowa Straż Pożarna, Straż Ochrony Kolei, Straż Graniczna) oraz organizacje cywilne (Państwowa Inspekcja Pracy, instytucje ubezpieczeniowe itp.), które oprócz pokazów sprawnościowych swoich jednostek, rozdają tematyczne broszury, organizują konkursy i prowadzą prelekcje na temat ogólnie rozumianego bezpieczeństwa.

Bezpieczne Wakacje Kanie - galeria zdjęć

Bezpieczne Wakacje Kanie - galeria zdjęć
Bezpieczne Wakacje Kanie - galeria zdjęć
Bezpieczne Wakacje Kanie - galeria zdjęć
Bezpieczne Wakacje Kanie - galeria zdjęć
Bezpieczne Wakacje Kanie - galeria zdjęć
Bezpieczne Wakacje Kanie - galeria zdjęć
Bezpieczne Wakacje Kanie - galeria zdjęć