Środa, 8 maja 2024     Kontrast:

Szanowni Państwo!

W dniu wczorajszym 9 kwietnia Państwowa Komisja Wyborcza w Warszawie przedstawiła zbiorcze wyniki wyborów samorządowych. Tym samym stwierdzono, że w I turze głosowania wybrano w Naszym Samorządzie radnych Rady Gminy Rejowiec Fabryczny i Wójta Gminy.

W imieniu własnym i Komitetu Wyborczego Wyborców „Przyjazna Gmina 2024” chcę złożyć wszystkim mieszkańcom Gminy serdeczne podziękowania za udział w wyborach z frekwencją 53,71 %. Szczególnie serdecznie dziękuję za wsparcie i głosy oddane w wyborach na Wójta Gminy i radnych , kandydatów z naszego Komitetu.Komitet Wyborczy Wyborców „Przyjazna Gmina 2024” wprowadził do Rady Gminy Rejowiec Fabryczny 11 radnych.

Poparcie dla mojej osoby 80,32 % - za co serdecznie dziękuję - jest bardzo satysfakcjonujące i jednocześnie zobowiązujące do realizacji programu i dobrej współpracy z mieszkańcami w codziennej pracy.

Dziękuję wszystkim mieszkańcom, kandydatom do Rady Gminy , członkom Komisji Wyborczej i pracownikom samorządowym zaangażowanym w proces wyborczy oraz urzędnikowi wyborczemu za czynny udział, pracę przed i w dniu wyborów i sprawne rozstrzygnięcie naszego lokalnego aktu demokratycznych wyborów.

Gratulując wyboru do Rady Gminy zapraszam wszystkich Radnych do współpracy w dobrze pojętym interesie mieszkańców.

Kadencja nowo wybranych władz samorządowych Gminy rozpoczyna się 01.05.2024 r. i trwa 5 lat. Dziękując za to ogromne wsparcie deklarujemy rzetelną pracę i współpracę z mieszkańcami , sołtysami, samorządami miejscowości, stowarzyszeniami, kołami gospodyń wiejskich i organizacjami działającymi na rzecz dobra Gminy i jej mieszkańców.

Z poważaniem Zdzisław Krupa