Dnia 2 marca odbyły się zebrania Ochotniczych Straży Pożarnych w Kaniem i Wólce Kańskiej. W zebraniu uczestniczył p.o. Komendanta Miejskiego PSP w Chełmie mł. bryg. mgr inż. Artur Rutkowski, Wójt Gminy Rejowiec Fabryczny Zdzisław Krupa, Przewodniczący Rady Gminy Rejowiec Fabryczny Mirosław Maziarz, Wicestarosta Chełmski Jerzy Kwiatkowski Komendant Gminny OSP Tadeusz Kwiatek oraz Emilia Ciechomska Kierownik Referatu Gospodarki i Ochrony Środowiska w Urzędzie Gminy Rejowiec Fabryczny.

W czasie zebrania w OSP Kanie odbyły się wybory uzupełniające do zarządu. Funkcje Naczelnika pełni teraz Mateusz Piróg, Gospodarza Tadeusz Maziarz, a Skarbnika Tomasz Sałek. Wybranym druhom życzymy owocnej i bezproblemowej pracy.

IMGP1582

IMGP1590