24 maja 2018 roku odbyła się gala podsumowująca konkurs „ Gmina na 6 „ zorganizowanego przez Kurier Lubelski pod Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Lubelskiego – Sławomira Sosnowskiego .

6

Jest to I edycja konkursu, mająca między innymi na celu promocję medialną samorządów gminnych w kierunku zwiększenia wykorzystania potencjału gmin , rozwoju przedsiębiorczości , turystyki , ochrony środowiska w regionach małych ojczyzn .

Konkurs skierowany do był do samorządów gminnych województwa lubelskiego w czterech kategoriach

1. Gmina przyjazna Turystom

2. Gmina przyjazna Inwestorom

3. Gmina przyjazna Mieszkańcom

4. Gmina przyjazna Środowisku

Gmina Rejowiec Fabryczny przystąpiła do konkursu w kategorii Gmina przyjazna Inwestorom .

Kapituła Konkursu przyznała Gminie Rejowiec Fabryczny tytuł „ Gmina na 6 , nagrodę główną Statuetka –Gmina Przyjazna Inwestorom oraz VOUCHER na reklamę w Kurierze Lubelskim o wartości 15 000 , 00 zł.

1
 2