Piątek, 29 marca 2024     Kontrast:

Rok 2019 Logo UE

Zadanie zostało zrealizowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa VII Ochrona Dziedzictwa Kulturowego i Naturalnego, Działanie 7.1 Dziedzictwo kulturowe i naturalne.

Zadanie realizowano od 24.06.2016 do 30.09.2019.

Całkowita wartość projektu wyniosła 2 481 201,57 zł w tym wykład własny gminy to 533 077,68 zł a dofinansowanie z Unii Europejskiej 1 948 123,89 zł.

Dokumentację projektową opracowała Pracownia Projektowa Megam Janusz Malinowski.

Wykonawcą było Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „STOLMUR” z Zamościa.

Celem projektu było podniesienie dostępności i atrakcyjności wydarzeń kulturalnych organizowanych w Gminnym Ośrodku Kultury dla podtrzymania tradycji „kultury regionu”. Projekt obejmował poprawę jakości infrastruktury i wyposażenia obiektu, dostosowanie infrastruktury obiektu do potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz podniesienie poziomu bezpieczeństwa i komfortu użytkowników obiektu.

Rok 2019 GOK w Pawowie