Piątek, 26 kwietnia 2024     Kontrast:

Rok 2019 Logo UE

Zadanie zostało zrealizowane w ramach projektu pn. „Tereny inwestycyjne Gminy Rejowiec Fabryczny” współfinansowanego w ramach Osi Priorytetowej 3 Konkurencyjność Przedsiębiorstw, Działania 3.1 Tereny inwestycyjne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 – 2020 oraz z Budżetu Państwa.

Zadanie realizowano od 17.07.2019 do 23.10.2019.

Całkowita wartość robót budowlanych wyniosła 745 192,67 zł, w tym dofinansowanie 575 555,32 zł.

Zadanie wykonała firma B.G. CONSTRUCTION Sp. z o.o.

Celem zamówienia była przebudowa ulicy Bednarskiej na długości 276 m. Zdewastowana nawierzchnia z narzutu kamiennego została zastąpiona warstwą z betonu asfaltowego. W ramach zamówienia został wybudowany ciąg pieszo-rowerowy o długości 999 m z kostki betonowej przy drodze wojewódzkiej. Na całej długości ciągu powstała kablowa linia oświetlenia ulicznego. Przedmiotowe zadanie wzbogaciło atrakcyjność terenów inwestycyjnych, jak i dało możliwość bezpiecznego podróżowania oraz rekreacji mieszkańcom gminy.

Rok 2019 Cig pieszo rowerowy Tereny inwestycyjne