Czwartek, 25 kwietnia 2024     Kontrast:

Dnia 06.10.2017 r. zakończyła się realizacja zadania pod nazwą „Budowa sieci kanalizacji grawitacyjno - tłocznej w miejscowości Pawłów cz. B” realizowanej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014- 2020 działanie 3.1 Tereny Inwestycyjne pn.: "Tereny inwestycyjne Gminy Rejowiec Fabryczny".

Przedmiotem zamówienia była budowa sieci kanalizacji grawitacyjno – tłocznej na terenach inwestycyjnych wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 839 na działkach o numerach 1234/10, 1234/15, 1234/17, 1234/19. System kanalizacji sanitarnej w miejscowości Pawłów ze względu na ukształtowanie terenu, zaprojektowano jako grawitacyjno – tłoczny, ścieki odprowadzane są natomiast do istniejącej kanalizacji przy ul. Lubelskiej.

W ramach realizacji zadania zostały wykonane następujące prace:

• Kanalizacja grawitacyjna d = 160 mm wykonana wykopem o długości 495 m

Wykonawcą zadania było Przedsiębiorstwo Budowlane Partner Sp. z o.o. z siedzibą w Srebrzyszczach.

Całkowity koszt realizacji zadania wyniósł 208 000,00 zł. brutto.