Piątek, 26 kwietnia 2024     Kontrast:

epodatki

Urząd Gminy Rejowiec Fabryczny w ramach programu “Cyfrowa Gmina” uruchomił dla osób rozliczających się z urzędem z tytułu należności podatkowych - portal ePODATKI.

Portal umożliwia każdemu użytkownikowi sprawdzenie rodzaju i wysokości należności podatkowych, które powinien uregulować na rzecz Urzędu, weryfikowania dokonanych wpłat, a także wykonywanie płatności elektronicznych.

Uruchomienie możliwości dokonywania płatności elektronicznych ułatwi regulowanie zobowiązań bez konieczności wizyty w Urzędzie, czy nawet bez konieczności wychodzenia z domu. Założenie konta na portalu odbywa się na dwa sposoby:

Dla osób posiadających profil zaufany - można od razu zalogować się poprzez mechanizm węzła krajowego (Przycisk Login.gov.pl)

login gov

Po wypełnieniu formularza z danymi osobowymi prosimy o przesłanie maila do urzędu informującego o chęci korzystania z konta założonego poprzez węzeł krajowy. Dane zostaną zweryfikowane i konto zostanie odblokowane.

Dla nieposiadających profilu zaufanego - należy kliknąć w przycisk “Załóż konto”

zaloz konto

i następnie wypełnić kwestionariusz - podając swoje dane. Po wypełnieniu i przesłaniu, należy zgłosić się do urzędu z dowodem osobistym w celu potwierdzenia przesłanych danych i uruchomienia konta.

Zapraszamy do użytkowania!

Adres usługi: https://ugrejowiecfabryczny.epodatnik.info/